Tamamen bilimsel bir makaleyi takdimimdir…

Bu masal, performans kaygısı taşıyan, bu yüzden türlü türlü riskleri göze alan, kolay kolay inmeyen-sert bir penis hayal eden erkekler ve elbette onları bu hayale sürükleyen kadınlar  için geliyor…

Evvel zaman içinde, kalbur saman içinde, bir zamanlar bu dünyada , penisi kemikli adamlar yaşarmış…

İnsan hariç bütün primatlarda yani goril, şempanze, tüm maymunlar, hatta çıta gibi bir çok hayvanda penis kemiği vardır. Önce şu sorunun cevabını verelim; penis kemiği ne işe yarar? Tabiatta kaçarak ve göçerek, yüreği ağzında  yaşayan hayvanlar için yeterli çiftleşme süresi yoktur, yapılan araştırmalar ortalama sürenin 1-2 dakika ile sınırlı olduğunu gösteriyor. Yani ereksiyon için yeterli zaman yok, işte bu durumda çiftleşmenin amacına ulaşmasındaki rol kemiğe düşüyor.

 

Read More: Penis kemiğinin hikayesi...

Felsefe Serserisi tarafından yazıldı.      

Burnumuzun dibinde olup bitenleri göremediğimiz aşikar. Dünya’daki yaşam hakkında ne kadar da az bilgi sahibiymişiz.Mikro uzaylılar baştan beri aramızdaymışlar. 

NASA uzayda yaşama dünyadan kanıt çıkardı. 2 Aralık 2010-NASA, Californiya'daki Mono gölünün dibinde bulunan ve çok kuvvetli bir doğal zehir olan arsenikte çoğalabilen bir bakteri bulunduğunu açıkladı. Buluş, uzayda her türlü element içinde yaşayan canlı organizmalar olabileceğini gösteriyor!

 

Read More: "Yazılmamış biyoloji yasaları olabilir!"